Özkan Almanya’da Jeotermali İnceleyecek

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2014Almanya’da jeotermal enerjinin evlere ulaşmasında yeni nesil PPRC borunun üretim tesislerinde de incelemelerde bulunmak üzere Almanya’ya gidilecek.

Kütahya’nın enerji zengini ilçesi Simav’ın Belediye Başkanı Süleyman Özkan Almanya’ ya gitti Özkan’ı bu gezisinde Belediye Başkanı Makina Mühendisi Yılmaz Girgin eşlik edecek Almanya’da jeotermal enerjinin evlere ulaşmasında yeni nesil PPRC borunun üretim tesislerinde de incelemelerde bulunmak üzere Almanya’ya giden Özkan aynı zamanda jeotermal kuyu başı enerji üretim tesislerinde incelemelerde bulunacak.

Bir haftalık Almanya seyahatini fırsata dönüştürüp bu ülkede Jeotermal ısıtmada kullanılacak olan yeni nesil PPRC borular üzerinde incelemelerde bulunacağını bildiren başkan Özkan, Simav’da belediye olarak kendilerinin de yeni bağlanacak jeotermal hatlarında bu özellikli boru kullanacaklarını bildirdi.

Almanya seyahatiyle ilgili izlenim ve değerlendirmelerini dönüşte Simav Belediye Meclisinde açıklayacağına vurgu yapan Başkan Özkan, bir haftalık süreçte belediye başkanlığı görevini Belediye Meclis üyesi Mehmet Uluer’in vekaleten yürüteceğini kaydetti.

Özkan Almanya’da Jeotermali İnceleyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kutahya Sanayi